Статистика нашої діяльності

Років на ринку: 5

Працівників в штаті: 146

Замовлень виконано: 1145

Клієнтська база: 895

Негативних відгуків: 0

ZSO Postavka kommercheskogo transporta i shassi 6

Більшість сприймають вантажний автомобіль як техніку для перевезення різноманітних вантажів. Однак перевезення вантажів – це лише частина вантажної техніки, до якої належить спеціальна вантажна техніка.

Найчастіше спеціальну вантажну техніку відрізняють за функціональними можливостями та технічними характеристиками. У той же час, кожна вантажна техніка – це шасі вантажного автомобіля. Саме виробництво та встановлення надбудови шасі та визначає його спеціальне призначення.

Виробничо-торговельна компанія ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ забезпечує виробництво надбудов на різних шасі вантажних автомобілів. Природно, що вибір шасі автомобіля завжди залишається за замовником, а наша компанія працює тільки з перевіреними та шановними виробниками автомобілів.

Хтось може заперечити та висловити думку, що завжди можна придбати готове рішення. Так, звичайно, вибір за Вами. Але складно сперечатися з тим, що кожен автомобіль має свої специфічні характеристики та призначення, що вимагає індивідуального підходу на вибір розмірів шасі, вантажопідйомності, кількості осей та їх розподілу, вирішення колісної бази.

Водночас, ніхто не скасовував формулу для правильного вибору придбання техніки: «співвідношення ціни та якості». Статистика останніх років показує, що найбільшою популярністю серед споживачів користується продукція автовиробників ISUZU та Hyundai.

Цьому є логічне пояснення, адже Isuzu Motors Ltd змогла втілити у життя всі культурні традиції Японії щодо якості, доступності, надійності. Якості продукції Isuzu довіряють у всьому світі. У поєднані із широким асортиментом продукції споживачам пропонується широка сервісна підтримка.

Більшість знає Isuzu за лінійку легкових автомобілів та автобусів. Однак Isuzu – це широкий модельний ряд вантажних автомобілів та їх шасі. Такий підхід дозволяє компанії ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ поєднати традиції Isuzu та власні стандарти якості, щоб випускати виключно якісну та надійну продукцію.

 

ZSO Postavka kommercheskogo transporta i shassi 1

Також лідером симпатій користувача є автовиробники Південної Кореї. Їхня різноманітність велика, але вони відповідають кільком об'єднуючим критеріям: якість, сучасність, високі технології та економічність. Ось тільки ціна не завжди відповідає очікуванням кінцевого споживача. Саме цінова пропозиція для покупця залишається пріоритетом під час ухвалення остаточного рішення про покупку.

Через цінову доступність південнокорейська автомобілебудівна компанія Hyundai Motor Company зі своєю продукцією залишається лідером продажів.

Hyundai пропонує на ринку велику кількість комерційного транспорту, мікроавтобуси та пікапи, а також вантажівки різного рівня вантажопідйомності.

 

ZSO Postavka kommercheskogo transporta i shassi 7

Для задоволення запитів наших клієнтів ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ пропонує продукцію ISUZU та Hyundai.

Наша компанія, як дилер, може не тільки запропонувати технічно правильне рішення комерційного автомобіля, але і запропонувати найвигіднішу ціну на ринку.

Спеціалісти нашої компанії зможуть поставити вам саме ту модель транспорту, яку Ви вже обрали або допомогти своїм клієнтам з вибором, під вимоги та завдання, визначені для такої техніки.

Купуйте краще у найкращих!

Тільки ми забезпечуємо гарантію постачання та сервісного обслуговування!

Для того, щоб зробити замовлення або поставити запитання, перейдіть в розділ нашого сайту «Контакти» або ознайомтеся з основною лінійкою комерційного транспорту ISUZU та Hyundai у розділі «Шасі»

 

Адміністрація ЗСО

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-627-65-56

E-mail: progress@zso.in.ua