01 2

 Виробничо-торгівельна компанія «ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ» є представником (дилером SANY) великого в КНР та найбільшого у світі виробника спеціалізованої спецтехніки, машин та обладнання для кар'єрів, дорожньо-будівельної та портової техніки, кранів та екскаваторів та багато іншого. Sany Heavy  це промислова компанія з обмеженою відповідальністю.

 Компанія ЗСО забезпечує постачання (підбір за параметрами, продаж на підставі офіційних договорів) та технічну підтримку під час експлуатації бетонної техніки, бурових установок, портової техніки, гусеничних кранів, екскаваторів, дорожньо-будівельної техніки та іншого обладнання компанії SANY в Україні.

unnamedSANY (Sany Heavy Industry Company Limited) - великий китайський виробник важкого обладнання, дорожньо-будівельної, вантажної та іншої спеціальної техніки. Заснована компанія в 1994 році, штаб-квартира розташована у місті Чанша.

Sany Heavy Industry є найбільшим у Китаї та п'ятим за величиною у світі виробником важкої будівельної техніки (займає перше місце у світі з виробництва бетономішалок, екскаваторів та кранів).

Входить до найбільших компаній КНР і світу. Підприємства Sany Heavy Industry розташовані у Китаї, США, Німеччині, Індії, Бразилії та Індонезії.

ЕКСКАВАТОРИ

Ekskavator
дЕТАЛЬНІШЕ

ДОРОЖНЯ ТЕХНІКА

greyder
дЕТАЛЬНІШЕ

 


 

ПЕРЕВАНТАЖУВАЧІ

p101
ДЕТАЛЬНІШЕ

ФРОНТАЛЬНІ НАВАНТАЖУВАЧІ

Frontalnuy pogruzchik SANY
ДЕТАЛЬНІШЕ

 


 

КАР'ЄРНІ САМОСКИДИ

karernuy samosval SANY
ДЕТАЛЬНІШЕ

 


 

ЗАВОДИ

zavodu
ДЕТАЛЬНІШЕ
 

 

 Ми дякуємо Вам за виявлений інтерес до нашої компанії та готові відповісти на запитання, які відповідають заявленій темі цієї сторінки.


Телефон для запиту комерційної пропозиції або отримання додаткової інформації: +38-067-627-65-56
Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-627-65-56

E-mail: progress@zso.in.ua