Каркас цього виду борт-тенту має зсувний дах, що забезпечує зручність верхнього завантаження. По обидва боки встановлено зсувні шторки, що дозволяють швидко виконувати бічне завантаження. Зсувні шторки та зсувний дах суттєво економлять час, а також забезпечують зручність процесу навантаження-розвантаження. Навантаження в такий борт здійснюється ззаду та збоку та зверху. При повному зміщенні даху та шторок звільняється задня частина бортової платформи, що дозволяє застосовувати при вантажно-розвантажувальних роботах обладнання кранів.

 

Переваги:

+ Зменшуються обмеження на розмір вантажів, що завантажуються;

+ Зменшується час завантаження та розвантаження;

+ Зменшується ризик пошкодження товарів, що вивантажуються;

+ З'являється можливість задіяти крани та інші механізми вертикального завантаження.

 

Конструкція борту зі зсувним борт-дахом (штора) «ЗСО»

image085

Особливості конструкції борту зі зсувним борт-дахом (штора)

 

Основа платформи

 

image040
Основа підлоги (підрамник) бортової платформи виготовляється з поперечних та поздовжніх несучих балок, зварених у єдину раму. Підрамник покращеного типу з посиленими лонжеронами. Для надійного захисту підрамника від корозії проводиться дробоструминна обробка та фарбування високоякісними імпортними матеріалами.
    Багатошарове фарбування з використанням нових поліуретанових фарб надає продукції гарний зовнішній вигляд і надійно захищає бортові платформи від агресивного впливу дорожнього середовища.

 

  

Матеріал бортів, підлоги

image020image042В качестве материала борта используется металлический гнутый профиль, обработанный грунтом и окрашенный. Или анодированный алюминиевый провиль. Высота борта платформы может быть 400-600 мм.      При удлинении бортовой платформы более 3,5 - боковой борт рекомендуется делать секционным. Секции бортасоединяются между собой бортовыми съемными стойками.

  Подібна конструкція платформи дозволяє відкривати борт повністю або частково під час навантаження чи розвантаження. Бічні секції, що відкидаються, зроблені зі сталі, їх можна знімати. Знімні проміжні стійки - сталеві; конструкція має імпортні оцинковані замки.

 

 image022Покриття для підлоги бортової платформи виготовляється з водостійкої бакелітової фанери, товщиною 18, 24 або 27 мм, що має протиковзку поверхню. Конструкція підлоги дозволяє використовувати при вантажно-розвантажувальних роботах механічні засоби. Усі шви та з'єднання обробляються спеціальним герметиком.

 

  Передня стінка платформи може виготовлятися у таких варіантах: з алюмінієвого профілю для легких платформ; з ламінованої фанери товщиною 24 мм для важких платформ; з оцинкованої сталі 3 мм; як додатковий захист передньої стінки пропонується оцинкована накладка товщиною 3 мм. Передня стінка може бути різної висоти.

 

 image024

Ламінована фанера

image026

Оцинкована сталь

image028

Алюміній

 

Каркас, матеріал тенту

image061

При виготовленні тентового каркаса використовуються сталеві профільні труби. Каркас підлягає ґрунтовці для збільшення корозійної стійкості. Для захисту від випадання вантажу за габарити кузова та запобігання пориву тенту встановлення дерев'яної обрешітки з обрізної дошки.

Як матеріал тенту використовується ПВХ тканина (полівінілхлорид) імпортного виробництва, яка витримує температуру від -40°С до +70°С, без будь-яких змін і деформацій. Тент на напівпричіп виготовляють за технологією зварювання гарячим повітрям. В результаті цього процесу виходять герметичні та дуже міцні шви.

Зсув штор та даху можливе окремо та забезпечене наявністю спеціального гнучкого каркасу. Борт штора дозволяє легко зробити вантажно-розвантажувальні роботи за рахунок штори, що зсувається, окремо даху і боків, що забезпечує зручний доступ до внутрішнього простору кузова.


 

image059

image086

 

 

Додатково

Додатково фургон оснащений пластиковими підкрилками, габаритними та маркерними ліхтарями, гумовими відбійниками, може комплектуватися конструкцією для кріплення вантажу, розпашними воротами, оцинкованою фурнітурою.

 image030  image032  image034

Габаритні та маркерні ліхтарі

Пластикові крила

Гумові відбійники

 image035  image037  image067

Конструкція для кріплення вантажу

Бічний захист

Задні розпашні ворота

 image037 image037  image037

Оцинкована фурнітура

Протипідкатний брус

Висувні сходи

 

Специфікація

Платформа

 • Складається з холоднокатаних гнутих профілів та швелерів, обробляється 2-х компонентними акриловими ґрунтами та антикорозійним покриттям.
 • Кріплення до рами комбінованого типу (драбини, кронштейни).

Борта

 • Двосекційні (до 6 м можливо односекційні)
 • Металевий гнутий профіль, оброблений ґрунтом / анодований алюмінієвий профіль
 • Порошкове фарбування (полімерне покриття)

Каркас тенту

 • Сталевий, ґрунтований
 • Захисна дошка каркаса 30мм

Тентова тканина

 • ПВХ тканина імпортного виробництва

Механізм зсуву тенту

 • Механізм зсуву тенту роздільний з алюмінієвими або сталевими напрямними, зі штанговим механізмом натягу штор (дах і боки зсуваються окремо)

Фурнітура

 • оцинкована

Покриття підлоги

 • Вологостійка ламінована бакелітова фанера товщиною 21 мм.

Двері

 • Задні двері двостулкові, розстібні на 270 градусів з ламінованої фанери товщиною 21 мм. Опція - двері обклеюються оцинкованою сталлю з полімерним покриттям або армованим пластиком .

Жорстка передня стінка

 • Жорстка передня стінка в передній частині платформи: листи водостійкої фанери, що ламінує, на каркасі з профільних труб.

Додаткове обладнання

 • Фурнитура оцинкованная.
 • Подкрылки пластиковые.
 • Маркерные огни.
 • Боковые защитные устройства (велоотбойники).
 • Дополнительная стойка на платформе.
 • Выдвижная лестница

Гарантійний термін

 • На бортовую платформу 12 месяцев.

Документи

 • В стоимость входит полный пакет документов для регистрации в органах ГАИ.

 

 

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-627-65-56

E-mail: progress@zso.in.ua