Статистика нашої діяльності

Років на ринку: 5

Працівників в штаті: 146

Замовлень виконано: 1145

Клієнтська база: 895

Негативних відгуків: 0

ZSO Servisnoe obslujivanie 4

ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ, як виробничо-торговельна компанія дорожить кожним клієнтом і знає, що виробництво продукції та успішне її постачання це лише початок продуктивних партнерських відносин.

Основою довгострокових партнерських відносин є обслуговування. Звичайно, як виробнича компанія, наша зона відповідальності – це якість виробництва фургонів, кузовів або їх ремонт. На всі види робіт ЗСО надається гарантія 12 місяців.

У той же час довговічність кінцевої продукції безпосередньо залежить від експлуатаційних навантажень і помилок користувача.

 

ZSO Servisnoe obslujivanie 6

ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ пропонує своїм клієнтам скористатися сервісною програмою. Вона передбачає, що після закінчення гарантійного терміну нашими фахівцями проводиться ревізія несучих конструкцій, елементів екстер'єру та внутрішньої проводки.

Для оптимізації тимчасових та фінансових витрат попередня ревізія за погодженням сторін може проводитись на підставі представлених клієнтом фото та відео матеріалів, що надсилаються на нашу електронну пошту Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

За підсумками виконаної роботи складається Акт дефектів та ремонту, який за погодженням сторін визначає обсяг ремонтних чи сервісних робіт. Після цього термін гарантії продовжується ще 12 місяців.

У частині сервісного обслуговування автомобільного шасі чи встановленого нею устаткування діє партнерська програма з постачальниками. За домовленістю Сторін ЗСО може проводити низку сервісних робіт. Роботи підвищеної складності проводяться з урахуванням сервісних служб постачальників.

ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ надає послуги супроводу сервісного обслуговування на автомобільні шасі чи обладнання. Наші фахівці охоче нададуть інформацію про сервісно-ремонтні служби постачальників обладнання або спеціалізованих СТО виробників автомобільних шасі.

 

ZSO Servisnoe obslujivanie 5 На думку фахівців ЗСО вчасно проведене сервісне обслуговування із залученням спеціально підготовленого персоналу суттєво продовжує термін служби спеціального автомобіля та покращує його продуктивність.

ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ – це компанія з широкими можливостями та різноманітними послугами, якими можуть скористатися наші клієнти.

Сервісне обслуговування від ЗСО – це гарантія стабільної роботи та довгострокової експлуатації.

Усі питання, завдання та умови обумовлюються положеннями двостороннього Договору про сервісне обслуговування або на підставі положень Договору про виробництво та постачання продукції.

Адміністрація ЗСО

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-236-31-35

E-mail: fin@zso.in.ua