Сучасні дороги – це високотехнологічне рішення, яке потребує використання спеціальних матеріалів та сумішей. До найпоширеніших сумішей, що використовуються під час будівництва доріг, є асфальт та бетон. Саме від їх якості залежить довговічність дороги і дорожнього покриття в цілому.

ЗАВОД СПЕЦІАЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ, як дилер компанії SANY, пропонує дорожньо-будівельним компаніям для продажу та постачання заводи з виробництва асфальту та/або бетону. Це сучасні та швидко монтовані технологічні лінії, які забезпечать необхідний обсяг виробництва, та високу якість підготовленої суміші.

Компанія ЗСО забезпечує постачання (підбір за параметрами, продаж на підставі офіційних договорів) та технічну підтримку під час експлуатації продукції компанії SANY в Україні.

АСФАЛЬТНИЙ ЗАВОД

ASFALT3
ДЕТАЛЬНІШе

БЕТОННИЙ ЗАВОД

BETON2
ДЕТАЛЬНІШе

 

 


 

Ми дякуємо Вам за виявлений інтерес до нашої компанії та готові відповісти на запитання, які відповідають заявленій темі цієї сторінки.


Для запиту комерційної пропозиції або отримання додаткової інформації:

        • дзвоніть: +38-067-627-65-56
        • пишіть на e-mail: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Адреса

19950, Черкаська обл.

Золотоніський р-н,

с. Іркліїв, вул. Прикордонна, 3

Ми в соц.мережах

facebook  instagram

Контакти:

З питань продажу: +38-067-820-08-55

E-mail: sales_chief@zso.in.ua

 

 


З питань сервісу : +38-067-627-65-65

E-mail: sales@zso.in.ua

З питань співпраці : +38-067-236-31-35

E-mail: fin@zso.in.ua